ÖVRIGT / Diverse / Tidningsställ 9613205
*
nr 961 3205
Tidningsställ
med hylla, metall, 1950-tal, höjd: 49 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:36:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 23:34:40
1
100 kr
10/5 20:32:28
2
200 kr
11/5 18:10:20
3
200 kr
11/5 18:10:20
2
200 kr (Budbetjänt)
11/5 18:17:53
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hylla metall tidningsställ
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:52
-
3408 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book", 1993. L..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:00
-
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:47
-
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16
-
3286 Samearbete
10 del ca, Kåsor Väskor
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:11
-
3287 Samekniv
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:25
*
Tidningsställ
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 3205
Tidningsställ
med hylla, metall, 1950-tal, höjd: 49 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 23:34:40 | 1 | 100 kr |
10/5 20:32:28 | 2 | 200 kr |
11/5 18:10:20 | 3 | 200 kr |
11/5 18:10:20 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
11/5 18:17:53 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hylla metall tidningsställ
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:52 -
3408 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book", 1993. L..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:00 -
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:47
-
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16 -
3286 Samearbete
10 del ca, Kåsor Väskor
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:11 -
3287 Samekniv
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:25